Výměna šperku

Nesedla vám velikost nebo styl a rádi byste šperk vyměnili za jiný? Žádný problém. U Stuchlíka dáváme zákazníkům 30 dní na výměnu za zboží či dárkový poukaz ve stejné nebo vyšší hodnotě původního nákupu.

Jak vyměnit šperk

DEJTE NÁM VĚDĚT

Nejdříve nám zavolejte na tel. číslo +420 775 138 346 nebo nám napište na e-mail info@sperkystuchlik.cz, že chcete zboží vyměnit.

VYPLŇTE FORMULÁŘ PRO VÝMĚNU

Vyplňte formulář pro výměnu, který si stáhnete kliknutím na tlačítko níže.

Stáhnout formulář

NEPOUŽITÉ ZBOŽÍ ZABALTE

Nepoužité zboží dobře zabalte spolu s vyplněným formulářem. Není nutné zboží odeslat v původním obalu.

Balíček pošlete zpět k nám

Balíček se zbožím k výměně pošlete zpět na adresu:

Gold Eligius
tř. Tomáše Bati 202
76001 Zlín.

Šperky k výměně je také možné přinést přímo na naši prodejnu ve Zlíně. Na způsobu předání se domluvíme předem.

Pozor: Neposílejte balík na dobírku – nebude převzatý.

Počkejte, až se vám ozveme

Po obdržení balíčku šperk prohlédneme a ujistíme se, že je v pořádku. Následně se s vámi obratem dohodneme na dodání nového zboží.

Často kladené dotazy

Samozřejmě. U Stuchlíka dáváme zákazníkům 30 dní na výměnu zboží. Zboží lze vyměnit za šperky stejné nebo vyšší hodnoty či za dárkový poukaz ve stejné hodnotě s platností 6 měsíců. Pokud vám šperk nepadne nebo byste si ho rádi nechali upravit, neváhejte využít servisu, který ke všem našim šperkům poskytujeme. Vždy se snažíme, aby se vám objednaný šperk líbil a padnul vám jako ulitý.

V případě, že nám ihned s žádostí o výměnu napíšete, za který šperk chcete ten původní vyměnit, odešleme vám ho do druhého dne od doručení původního šperku k nám. Ostatní výměny vyřizujeme nejpozději do jednoho měsíce.

Formulář pro výměnu si můžete stáhnout zde.

Cenu za dopravu si rozdělíme. Vy zaplatíte pouze za balíček, který půjde od vás k nám. Odeslání vyměněného zboží k vám potom už hradíme my.

Našim zákazníkům poskytujeme 30 dní na výměnu zakoupeného zboží. Zboží můžete vyměnit za šperky stejné nebo vyšší hodnoty či za dárkovou poukázku ve stejné hodnotě s platností 6 měsíců.

Zboží k výměně nesmí nést známky nošení. Spolu se zbožím k výměně je nutné odeslat formulář pro výměnu, který si stáhnete zde. Bohužel není možné vyměnit šperky vyrobené na zakázku.

Samozřejmě. Na výměnu šperku u nás máte 30 dní. V případě, že šperk již přišel poškozený, máte také možnost jej reklamovat s nárokem na plnou kompenzaci, a to po celou dobu záruky, která je u všech našich šperků 5 let.

Bohužel nelze vyměnit šperky vyráběné na zakázku. Pokud jste vybrali šperk, který byl v běžné nabídce, na jeho výměnu máte 30 dnů od nákupu. Pokud chcete šperk vyměnit, zavolejte nám na tel. číslo +420 775 138 346 nebo nám napište na e-mail info@sperkystuchlik.cz a společně vše vyřešíme.

U Stuchlíka zákazníkům dáváme 30 dní na výměnu zakoupeného zboží. Zboží lze vyměnit za šperky stejné nebo vyšší hodnoty či za dárkový poukaz ve stejné hodnotě s platností 6 měsíců.

V běžných případech platí, že výměna šperků na zakázku bohužel možná není. Požadavky tohoto typu posuzujeme individuálně a ve výjimečných případech je potom možná výměna nebo vypsání dárkového poukazu v hodnotě šperku.

Ne, šperky zakoupené během slevových akcí a výprodeje můžete bez problému vyměnit.

Ne, zásilku není nutné odeslat v originálním obalu.

Mějte přehled o novinkách a akcích