Velikosti

Tápete, která velikost šperku je pro vás ta pravá? Zde najdete jednoduchý návod, jak se před nákupem šperku správně změřit tak, aby vám objednaný kousek padnul jako ulitý.

Abyste vybrali tu správnou velikost prstenu, pošleme vám zdarma měrku. Zavolejte nám na tel. číslo +420 775 138 346 nebo nám napište na e-mail info@sperkystuchlik.cz a domluvíme se na podrobnostech. Správnou velikost prstenu můžete ověřit také s naší tabulkou velikostí, kterou najdete přímo u jednotlivých prstenů v nabídce.

Při měření mějte na paměti, že prsten musí projít hlavně přes kloub, který je nejširším místem prstu. Velikost také doporučujeme změřit a ověřit několikrát během dne, protože obvod prstu se při různých činnostech mění.

Dejte si kolem krku šňůrku či provázek a nastavte tak, jak se vám nejvíce líbí. Délku takto upraveného provázku potom změřte a ta pravá velikost náhrdelníku nebo řetízku je na světě.

Změřte své již nošené, oblíbené náušnice. Důležité je také myslet na preferované zapínání nebo velikost kamene.

Dejte si kolem zápěstí šňůrku či provázek a nastavte tak, jak se vám nejvíce líbí. Délku takto upraveného provázku potom změřte a ta pravá velikost náramku je na světě.

Doporučujeme vybrat si náramek, který je vám lehce volnější. Příliš těsný náramek by při některých pohybech ruky mohl prasknout.

Všechny nenošené a nepoškozené šperky z běžné nabídky je možné vyměnit za jinou velikost nebo za jakékoliv jiné zboží. V případě potřeby vám velikost zakoupeného šperku také rádi upravíme na míru.

Šperky na míru spolu vždy doladíme tak, aby vám padly jako ulité.

Samozřejmě. Pokud vám objednaný šperk nesedne, zašlete nám ho zpět a my pro vás následně upravíme velikost na míru. V naší zlatnické dílně je možné také upravit velikost ještě před odesláním objednaného šperku. Ke všem šperkům od nás máte doživotní servis, proto vám velikost za malý poplatek rádi upravíme i roky po nákupu.

Ta pravá velikost prstenu je pro každého velmi individuální. Proto u nás nabízíme prsteny v širokém rozpětí velikostí od 49 do 75.

Mějte přehled o novinkách a akcích